Kurumsal

Spor - Skolyoz Fizyoterapisi | Sporthos

SPORTHOS, sporcu ve omurga sağlığı konusunda uzman ortopedist, fizyoterapist, antrenör, masör, algolog, psikiyatrist, psikolog ve diyetisyenleri bir araya getiren, multidisipliner tedavi yaklaşımı ile çalışmaktadır.

SPORTHOS her yaştan elit ve amatör atletlere, hobi olarak aktif kişilere, müzisyenlere, dansçılara ve aktif olmak isteyen herkese hizmet eder. Yapılan spor veya aktivite ile ilgili yaralanmaların önlenmesini ve sağlıkta iyilik halinin devamlılığını sağlar, oluşan yaralanmaların ise tedavisini hızlandırır. SPORTHOS uzman kadrosu, modern tıp, spor bilimleri, spor yaralanmaları, kas-iskelet sistemi yaralanmaları konusunda bilgi birikimine sahiptir. SPORTHOS, kişiye özgü değerlendirme yapar, soru sorar, araştırır, raporlar, çözüm arar, öneride bulunur, açıklar, takip eder, derinlemesine ilgilenir ve uzmanlık alanı dışı konularda doğru yönlendirmeleri yapar.

SPORTHOS ekibi ve iş ortaklarımız ile atletlere ve tüm bireylere bütüncül bir yaklaşımla yüksek performans ve sağlıklı bir yaşam sunmak ister ve bunun için süreç odaklı, derinlemesine ve detaycı çalışır. Bütüncül insan yaklaşımı prensibi ile yenilikçi, akılcı, ilkeli ve bilimsel yaklaşımları birleştirerek sportif fizyoterapi alanında lider bir kurum olmak ise birincil hedefidir.

Sporcunun ve Tüm Sporseverlerin Yanındayız

SPORTHOS, sporcu sağlığı ve spor sakatlanmalarının tedavisinde ülkemizdeki ihtiyaca cevap vermek, hasta konforunu ve tedavi etkinliğini en etkin şekilde sağlamak, dünyadaki gelişmiş örnekleriyle aynı seviyedeki sporcu sağlığı programlarını ülkemizin amatör, profesyonel sporcuları ve benzer sakatlıkları yaşayan herkese sunmak amacıyla hizmet veriyor.

SPORTHOS’da sporcu ve omurga sağlığı hizmet süreci; ortopedi ve travmatoloji uzmanı, fizyoterapist, masör, antrenör, beslenme ve diyet uzmanı, atletik performans yönetimi uzmanı, algolog (ağrı bilim), psikolog, psikiyatrist branşlarındaki takım üyelerinin tedavi sürecinde beraber çalıştıkları bir yapıda gerçekleşiyor.

Böylece aynı çatı altında farklı uzmanlıkların ortopedik, sporcu ve omurga sakatlığı tedavilerini yürüttüğü Sporteam ekibi en etkin ve en hızlı iyileşme sağlayan programı oluşturarak hastayla birlikte hayata geçiriyor.

SPORTHOS, özellikle sporcular ve çalışma hayatındaki profesyoneller için çok büyük problem olan, sakatlık sonrası profesyonel spora veya profesyonel iş yaşamına dönüşte tam iyileşme sürelerini kısaltmak için spor hekimliği ve rehabilitasyon uygulamalarını hayata geçiriyor.

Sporcu adaylarında doğru branşa yönlendirme, sporcuların atletik ve mental performans yönetimi, dejeneratif tedavi hizmeti sağlıyor.

 

Detay

Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazırlanmıştır.